Köszönet mindenkinek: 500 munkatársi visszajelzés érkezett 2021. április 27.

Az elmúlt hetekben félezer munkatársunk küldte be véleményét és fogalmazta meg javaslatait a PPKE campus fejlesztése kapcsán elindított kérdőíves felmérésen.

A beérkezett észrevételek, javaslatok feldolgozása megkezdődött, azokat már a tervezési folyamat során igyekszünk figyelembe venni. Ahogy az a kérdőív bevezetőjében is olvasható volt, az új Pázmány campus a jövőnek, elsősorban azon hallgatóknak és munkatársaknak készül, akik saját jövőjüket e nagymúltú intézmény falai között képzelik el. Az aktív egyetemi élettel összefüggő oktatási, kutatási és közösségi funkciók biztosítása mellett természetesen kiemelt figyelmet fordítunk arra is, hogy a létesítmény idővel öregdiákjaink méltó találkozóhelyévé is váljon. Köszönjük valamennyi munkatársunk közreműködését!