2024. ápr. 17. 10:00
Tisztelt Érdeklődő!
A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Eötvös József Kutatóközpont Vallás és Társadalom Kutatóintézete, valamint a Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Szent II. János Pál Pápa Kutatóközpont Teremtésvédelmi Kutatóintézete tisztelettel meghívja Önt a "Fenntartható Katolikus Iskolák, a katolikus egyházi iskolák fenntarthatóságának kérdései a múltban" című konferenciájára.
A rendezvényre 2024. április 17-én 10 órai kezdettel kerül sor. Helyszín: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. (Ludovika főépület, Zrínyi terem)
Mellékelten küldjük a rendezvény programtervét.
A rendezvényen való részvétel regisztrációhoz kötött, amelyet az alábbi linken keresztül lehetséges megtenni:
Amennyiben a rendezvény felkeltette érdeklődését javasoljuk a regisztrációt mielőbb végezze el ugyanis csak korlátozott létszám befogadására van lehetőség.
Várjuk szeretettel!