Tisztelt Pályázók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2022/2023. évi Új Nemzeti Kiválóság Program (ÚNKP) pályázati szakasza valamennyi kategóriában lezárul a mai nappal.

A megfelelően benyújtott pályázatok esetében a formai ellenőrzés is lezajlott a Támogató által közölt ütemezéshez igazodva.

A formailag megfelelt pályázatok bírálatának eredményéről az Egyetem - a szakértői értékelést és intézményi rangsorolást követően, az Innovációs és Technológiai Miniszter döntése birtokában -  e-mailen értesíti ki a pályázókat 2022.09.01-ig.

2022.07.01 - 2022.07.10. között a központi ügyfélszolgálat nyári szabadság folytán csak sürgős esetekben áll rendelkezésre, kérjük szíves megértésüket!

Köszönettel,

PPKE Központi ÚNKP Ügyfélszolgálat

Gazdasági Osztály Pályázati Csoport

unkp@ppke.hu

Tisztelt Pályázók!

Az Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal (NKFIH, ÚNKP kezelő szerv) tájékoztatása alapján a 2022/2023. tanévi ÚNKP Tehetséggel fel! Felsőoktatást Megkezdő Kutatói Ösztöndíj pályázati dokumentációjában felmerült ellentmondások rendezésre kerültek, a Tehetséggel fel! pályázatok benyújtási határideje 2022. június 23.

2022.05.05.

Tisztelt Pályázók!

Szeretnénk emlékeztetni Önöket a 2022.04.27-i közleményünkben közvetített tájékoztatónkra, mely az ÚNKP pályázatok benyújtásának PPKE-n rendszeresített módját rögzíti!

A kutatási tervek a témavezetői nyilatkozat* kíséretében és a kutatási programok kari Tanszék/Intézet/Doktori Iskola általi befogadásával terjeszthetők fel a központi kiírás 2.1.2. számú "Fogadó felsőoktatási intézmény szándéknyilatkozata" dokumentuma rektori aláírásra, a PPKE tájékoztatóban megadott ütemezés szerint.

*amennyiben a pályázati felhívás szerint releváns!

Amennyiben a folyamattal kapcsolatban további információkra lenne szükségük, legyenek szíves felvenni a kapcsolatot a kari ÚNKP ügyintézőkkel!

Halas Anita (BTK kari ÚNKP pályázati ügyintéző)
halas.anita@btk.ppke.hu

Nagy Olivér (ITK kari ÚNKP pályázati ügyintéző)
nagy.oliver@itk.ppke.hu
Tel.: +36-1-886-4781

dr. Jakab Katalin (JÁK kari ÚNKP pályázati ügyintéző)
jakab.katalin@jak.ppke.hu

A "Tehetséggel fel!" I. típusú, felsőoktatási tanulmányaikat megkezdő leendő elsőévesek a pályázat benyújtásának menetét minél előbb egyeztessék a kari ügyintézőkkel, illetve a kutatási téma szerint illetékes tanszéki/intézeti munkatársakkal.

2022.05.02.

Megjelentek a 2022/2023. évi Új Nemzeti Kiválóság Program (ÚNKP) pályázati kiírásai:

Felsőoktatási Alapképzés Hallgatói Kutatói Ösztöndíj (ÚNKP-22-1)
Felsőoktatási Mesterképzés Hallgatói Kutatói Ösztöndíj (ÚNKP-22-2)
Felsőoktatási Doktori Hallgatói, Kutatói Ösztöndíj ((ÚNKP-22-3)
„Tudománnyal fel!" Felsőoktatási Doktorvárományosi és Posztdoktori Kutatói Ösztöndíj (ÚNKP-22-4)
Bolyai+ Felsőoktatási Fiatal Oktatói, Kutatói Ösztöndíj (ÚNKP-22-5)
„Tehetséggel fel!" Felsőoktatást Megkezdő Kutatói Ösztöndíj Pályázati Kiírás (ÚNKP-22-6)

A pályázatok benyújtásához sok sikert kívánunk!

2022.04.27.

Tisztelt Látogató!

Üdvözöljük a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Új Nemzeti Kiválóság Program intézményi aloldalán. Amennyiben pályázóként érdeklődik, kérjük, tekintse át a 2022/2023. évre vonatkozó alábbi tájékoztatónkat.

Tájékoztató a 2022/2023. évi Új Nemzeti Kiválóság Program ösztöndíj lehetőségről

PPKE pályázati sablonok:
1. számú melléklet: Fogadó felsőoktatási intézmény szándéknyilatkozata
2. számú melléklet: Témavezetői nyilatkozat
3/a számú melléklet: Tanszékvezetői/Intézetvezetői nyilatkozat
3/b számú melléklet: Doktori Iskola vezetőjének nyilatkozata

A 2022/2023-as pályázati felhívásokat a kiíró a http://www.unkp.gov.hu/ oldalon teszi közzé, várhatóan 2022.04.29-én.

Tisztelt Pályázók!

A 2022/2023. évi Új Nemzeti Kiválóság Program felhívásai leghamarabb 2022.04.29-én kerülnek meghirdetésre, tervezetten 2022.06.02-i benyújtási határidővel.

Hivatalos dokumentációt még nem tudunk közvetíteni, de az ÚNKP kutatási programok intézményi befogadása - a tavalyi gyakorlatnak megfelelően - idén is feltétele a hivatalos, végső felhívásban rögzített tartalmú pályázat benyújtásának a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen.

Legyenek szívesek a tervezett kutatási témájukat mielőbb egyeztetni választott témavezetőikkel!

PPKE ÚNKP Ügyfélszolgálat

unkp@ppke.hu