A PPKE GENEZIS KIVÁLÓSÁGI DIÁKMŰHELYE felvételt hirdet!

2023.09.15.

Ha érdeklődsz a környezetvédelmi, teremtésvédelmi jogi-, gazdasági- és etikai kérdések iránt, ha a fenti témákhoz is kapcsolódó TDK dolgozatot írsz és a kutatásaidban szeretnél elmélyülni, ha hazai és külföldi szakmai kapcsolatokat kívánsz építeni, ha egy összetartó, egymást segítő közösséget keresel hasonló érdeklődési körrel gyere és csatlakozz a legkiválóbbakhoz!

A felvételi hirdetményt, a jelentkezés feltételeit és a GENEZIS Alapszabályát megtalálod honlapunkon:

Várjuk jelentkezésedet!

A GENEZIS elsődleges célja a teremtésvédelem Magna Chartája, Ferenc pápa Laudato Sí! enciklikájának szellemiségét megismertetni, terjeszteni és a társadalomtudományok kutatásaiban megjelentetni.

A PPKE-vel aktív hallgatói jogviszonyban álló nappali tagozatos hallgatók szellemi és közösségi műhelyeként működik, és nyitott más egyetemek – elsősorban a Nemzeti Közszolgálati Egyetem – hallgatóinak fogadására.

A GENEZIS céljait a hallgatói öntevékenységre épülő előadás-sorozatok, kurzusok, viták szervezésével, és a vélemények sokszínűségét biztosító nyilvánosság megteremtésével, közös keresztény-konzervatív értékeken alapuló tudományos kutatás kereteinek kiépítésével éri el.