30 km-es váltófutás egyetemünk 30. évfordulóján

2023.09.21.
  1. szeptember 20-án, az egyetemi sportnapon a PPKE Informatikai kara váltófutást szervezett az egyetem polgárainak az egyetemünk 30. évfordulóján.

A terv az volt, hogy 30 fős csapatok indulnak és mindenki 1-1 kilométert fut. Sajnos csak egy, kisebb létszámú csapat jelentkezett az ITK-ról, de ők annál lelkesebben vettek részt ezen a sporteseményen. Mindenkire többször került sor, hogy a váltóbotot tovább vigye, míg végül elért a csapat a célba. Ahogyan egymásnak adták át a stafétát a hallgatók, oktatók és dékánok, rektorok az évek folyamán egyetemünkön.

A csapat névsora: Kun Eszter, Langó Álmos, Mándy Panna, Modrovics Ákos, Nádasdy Péter, Nagy Hanna, Paless Ágoston, Pillmann Róbert, Szauter Ajtony, Vörös Adrienn Ingrid.

Köszönjük a szervezésben nyújtott segítségét a Nemzetvédelmi és Közszolgálati Egyetemről Szilágyi Tamásnak, aki a pályát biztosította számunkra és a PPKE Sportbizottságának az anyagi háttért.

Bognár Ferenc

PPKE ITK testnevelője