Egyetemi tanári kinevezések a Sándor-palotában

2026.02.11.

2026. február 11-én Dr. Sulyok Tamás Magyarország köztársasági elnöke – a kultúráért és innovációért felelős miniszternek a fenntartóval egyetértésben tett javaslatára több mint 50 szakembernek adta át ünnepélyes keretek között az egyetemi tanári kinevezését a Sándor-palotában. Egyetemünkről összesen négy tanárt neveztek ki, akik a nagykancellári jóváhagyást követően megkezdhetik munkájukat.

 

 

köztársasági elnök:

- 2025. szeptember 1-jei hatállyal a Pázmány Péter Katolikus Egyetem egyetemi tanárává nevezte ki Schmal Dánielt,

- 2025. december 15-ei hatállyal a Pázmány Péter Katolikus Egyetem egyetemi tanárává nevezte ki Ádám Anikót,