Ferenc pápa 2023. április 28-30. között hazánkba látogat

2023.02.27.

Az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye egész közössége örömmel értesült arról, hogy Ferenc pápa 2023. április 28-30. között hazánkba látogat. A Szentatyával való találkozások színhelye Budapesten lesz, ami külön öröm mindannyiunk számára. Szeretettel várjuk a hazai és a határon túli papokat és hívőket, zarándokokat. Legyen a találkozásunk Szent Péter utódjával döntő lépés azon az úton, amelyen együtt járunk Krisztus felé. Tartsd meg, Isten, Szentatyánkat, Krisztusnak helytartóját!
Erdő Péter
bíboros, prímás, érsek

Az apostoli látogatás hivatalos programja IDE kattintva érhető el.
A program szerint a Szentatya 2023. április 30-án (vasárnap) 16:00 órakor találkozik az egyetemi és kultúrális élet képviselőivel, majd a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Információs Technológiai és Bionikai Karán beszédet mond.