Diplomaátadó ünnepségek a Pázmányon

2022.07.13.

Gratulálunk valamennyi végzős hallgatónknak!

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem karain a diplomaátadó ünnepségek rendje a következő:

BTK

A diplomaátadó ünnepség július 22-én hálaadással kezdődik az esztergomi Bazilikában, ahova diplomázóinkat családtagjaikkal, hozzátartozóikkal együtt várjuk.

A diplomaátadás két turnusban fog megvalósulni illetve az esemény előtt nyílik meg a regisztráció 9.30-tól a Szent Adalbert Központban (Szent István tér 10.).

- 11.30–12.15: hálaadás és köszöntő beszédek a Bazilikában

- 13.00: diplomaátadás 1. turnus, Szent Adalbert Központ (helyek elfoglalása: 12.45)

- 16.00: diplomaátadás 2. turnus, Szent Adalbert Központ (helyek elfoglalása: 15.45)

(regisztráció: 13.00 és 15.00 között a Szent Adalbert Központban)

Mindkét turnus után csoportos fotóra várunk minden friss diplomást a Bazilika lépcsőjéhez!

Kérjük, hogy a hálaadáson és diplomaátadó ünnepségen alkalomhoz illő öltözékben (sötét kosztüm / sötét öltöny) és fehér kesztyűben jelenjen meg.

Felhívjuk továbbá diplomázóink és vendégeink figyelmét, hogy a Szent Adalbert Központ parkolója a kapacitás függvényében ingyen igénybe vehető, de a gépkocsik őrzését nem biztosítjuk. A Bazilika előtti középső felvezető úton a parkolás díjköteles.

ITK

A diplomaátadó ünnepség július 13-án 17 órakor kezdődik Pázmány ITK épületében (1083 Bp, Práter u. 50/a), ahova a belépés csak meghívóval történhet.

A diplomázóink családtagjaikkal és hozzátartozóikkal 16.30-tól érkezhetnek, illetve az ünnepség élőben is követhető lesz az alábbi linket: https://www.youtube.com/watch?v=JR1Moex491s

Az idén 9 ITK-s hallgatónk veheti át diplomáját, ami 3-5 éves egyetemi munkájukra teszi fel a koronát.

JÁK

Egyetemünk jogi karán a diplomaátadó ünnepség július 18-án kerül megrendezésre 9 órától a Pázmány JÁK épültének Dísztermében (Budapest, Szentkirályi u. 28-30, 1088).

A jogászok eskütétele és a diploma átadása négy turnusban fog megtörténni 9 órától, 10.30-tól, 12.00-tól és 13.30-tól, míg az Igazságügyi igazgatás BA diplomaátadója 15 órától veszi kezdetét.

Kérjük, feltétlenül kövessék a Neptun üzeneteken keresztül megkapott információkat.

Az esemény Karunk YouTube csatornáján is közvetítve lesz: https://youtu.be/5gZK5w82_20

HTK

Egyetemünk Hittudományi karán a diplomaátadó ünnepség, mint minden évben ősszel, szeptember 29-én 17 órától kerül megrendezésre a Pázmány HTK épületének (Budapest, Veres Pálné u. 24, 1053) negyedik emeletén található Dísztermében.