Ismét módosult az egyetem járványügyi intézkedési terve

2021.07.08.

Elkészült Egyetemünk intézkedési tervének újabb módosítása, amely a felsőoktatási képzés veszélyhelyzet során történő megszervezéséhez a 3/2021., a 8/2021., a 11/2021. (VI.8.) és a 14/2021 (VII.8.) sz. rektori utasításokban foglalt módosításokkal egységes szerkezetben ITT érhető el.

A főbb módosítások:

1. Megszűnnek a hallgatói kutatási tevékenységgel, könyvtárhasználattal, szakmai gyakorlattal, ügyintézéssel kapcsolatos korlátozások.

2. Az Egyetem épületeiben főszabályként megszűnik a maszkviselési és távolságtartási kötelezettség.

3. A diplomaátadó ünnepségeken azonban kötelező a maszkviselés; a részletes információk a karok honlapjain és egyéb kommunikációs felületein érhetők el