Meghívás könyvbemutatóra

2019.09.30.

2019. október 10-én, csütörtökön 11 órai kezdettel a PPKE Szent II. János Pál termében (1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.) kerül sor a Ft. Dr. Kuminetz Géza professzor úr, a PPKE rektora 60. születésnapja alkalmából készült, Contemplata Aliis Tradere c. kötet bemutatójára. Az ünnepeltet S. E. R. Dr. Udvardy György veszprémi érsek, Ft. Dr. Varga István, a Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola rektora, Dr. habil. Birher Nándor főiskolai tanár, valamint Prof. Dr. Frivaldszky János, tanszékvezető egyetemi tanár, a PPKE rektori főtanácsadója köszönti. A kötetet Dr. Szilágyi Csaba egyetemi docens, a PPKE rektori főtanácsadója mutatja be.
A könyvbemutatóra a szervezők - a Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola és a Pázmány Péter Katolikus Egyetem - minden kedves érdeklődőt szeretettel várnak.