Nyáron is vár a Pázmány

2022.07.12.

Egyetemünk két nyári fesztiválon is jelen lesz.

A nyár az aktív kikapcsolódás ideje, ezért a Pázmány idén is igyekezett hasznos időtöltést, szórakozást lehetővé tevő programokkal készülni. Az első nagy buli az EFOTT a Velencei-tó partján július 13. és 17. között, ahol az UNIverzum területén a Pázmány standját is megtalálod. Itt szerencsekerékkel, nyereményjátékkal és társas aktivitásokkal várjuk a fesztiválozókat.

De nem hagyjuk ki Esztergomot se a nyári buli-programból, miért is hagynánk? A Pázmány egyik képzési helyszíne pont ebben a városban van, ráadásul házhoz jön a fesztivál: az MCC Feszt EduSétányán is jelen leszünk július 28-30. között. Itt Szerencsekerékkel, nyereménytárgyakkal, kvízzel és óriássakkal várjuk a fesztiválozókat.

Keresd az EFOTT-on és az MCC Feszten a Pázmány standját!