Ősszel személyes jelenléti oktatásra készülünk

2021.06.15.

Tisztelt Hallgatók!

A magyarországi járványhelyzet pozitív alakulása azzal a reménnyel tölt el bennünket, hogy ősszel végre közvetlenül is megélhetjük, hogy Egyetemünk: élő, személyes közösség. Ennek megfelelően mindegyik kar személyes jelenléti oktatásra készül; az ITK-n várhatóan egyes nagy létszámú kurzusokat online fognak tartani. Természetesen, ha a pandémia kedvezőtlen fordulatot venne, készen állunk arra is, hogy szükség esetén akár menet közben visszaálljunk digitális oktatásra.

Bármely, az őszi tanévkezdéssel kapcsolatos esetleges változásról, elővigyázatossági intézkedésről tájékoztatni fogjuk Önöket. Kérem, legyenek szívesek figyelemmel kísérni az Egyetem és – az esetleges kari sajátosságok kapcsán – a karok honlapjait, közösségimédia-felületeit, valamint Neptun üzeneteiket.

A vizsgaidőszak hátralévő részére sikeres vizsgákat, a nyárra pedig jó pihenést, feltöltődést és kikapcsolódást kívánok!

Üdvözlettel:
Komáromi László