Rector Emeritus cím

2018.09.07.

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem ünnepélyes tanévnyitó Egyetemi Tanácsi ülésén került kihirdetésre, hogy egyetemünk korábbi rektorai, S. Em.a Rev.ma Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapest érsek és Mons. Rev. Fodor György, a PPKE BTK jelenlegi dékánja az egyetemi világban hagyományosnak számító Rector Emeritus kitüntető címben részesülnek, ezzel is elismerve mindazokat az elévülhetetlen érdmeiket, amelyeket a Katolikus Egyetem rektoraiként fáradhatatlan munkálkodásuk révén szereztek az Egyetem életében. Az ezt tanúsító oklevelet A.R.D. Szuromi Szabolcs Anzelm O.Praem., a PPKE rektora adta át az ünnepségen jelenlévő Mons. Rev. Fodor Györgynek.