Ünnepélyes aláírás a Karmelita kolostorban

2022.03.29.

Ma délelőtt a Miniszterelnökség, Karmelita kolostor színháztermében, Dr. Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes és Dr. Palkovics László innovációs és technológiai miniszter, valamint a meghívott egyházi vezetők részvételével került sor a Magyar Katolikus Egyház és a Magyarországi Református Egyház által fenntartott felsőoktatási intézmények feladatellátására vonatkozó közfeladat-finanszírozási szerződések aláírására. Az eseményen többek között Dr. Veres András püspök, MKPK elnök, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem nagykancellárja is aláírásával látta el a dokumentumot. A meghívott vendégek között Dr. Kuminetz Géza, Egyetemünk rektora is jelen volt.