Még erősebb együttműködés a Notre Dame Egyetemmel

2015.06.15.

Újabb, immár az egész Egyetemre kiterjedő, kutatási, PhD és posztdoktori együttműködést írt alá az Amerikai Egyesült Államokban 2015. június 15-én Dr. Szuromi Szabolcs a Pázmány Péter Katolikus Egyetem rektora és Dr. Nicholas J. Entrikin a University of Notre Dame (Indiana, USA) nemzetközi kapcsolatokért felelős rektor-helyettese. Az együttműködés kiterjed a két egyetem PhD hallgatóinak és professzorainak kölcsönös és széleskörű kutatási mobilitására, ugyanígy a posztdoktorok kölcsönös oktatói és kutatási lehetőségeire. Mindezen túl, magában foglalja a PhD dolgozatok közös moderálását, valamint rendszeres szakmai továbbképzéseket és konferenciák megszervezését.