Sorrendváltoztató kampányt indítunk

2020.06.30.

„Válassz bennünket, válaszd a Pázmányt!" szlogennel sorrendváltoztató kampányt indítunk, hogy segítsük mindazon középiskolások végleges döntését, akik a sikeres egyetemi felvételihez már elegendő pontot gyűjtöttek, ugyanakkor talán még bizonytalanok abban, hogy a Pázmány Péter Katolikus Egyetemet a megcélzott egyetemek listájában az első helyre tegyék.

Az elkövetkezendő napokban hallgatóinkkal és oktatóinkkal készített videóüzeneteket teszünk közzé, hogy megmutassuk, milyen előnyöket jelent pázmányosnak lenni, milyen közösségi és egyéni lehetőségek várják az ide érkezőket.

Kérjük az egyetemi polgárokat, hogy lehetőség szerint osszák tovább a kampányvideókat a honlapunkról vagy a Facebbok oldalunkról, hogy azokkal minél több leendő hallgatónkat segíthessünk a döntésben! Köszönjük.