Pázmány Egyetem: a fiatalok döntő többsége támogatja a palotavárosi beruházást a Józsefvárosban

2024.07.01.

A józsefvárosi önkormányzat egy kérdőívvel szondázta a kerületben élőket a 2027-re tervezett Pázmány-campusról. A felmérésből kiderült, hogy a válaszadók nagy része inkább támogatja az egyetemi beruházást. Becker Pál, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem fejlesztési főigazgatója az Indexnek elmondta: amikor a környező utcák lakói úgy nyilatkoztak, hogy nem támogatják a campus létrehozását, feltehetően az építkezéssel együtt járó átmeneti nehézségek ellen tiltakoztak, és ez emberileg érthető is lehet.

A teljes cikk ezen a linken olvasható.

mandiner.hu - 2024. július 1.