Telefonkönyv

Osztály
Pázmány Péter Katolikus Egyetem Információs Technológiai és Bionikai Kar
Név Email Telefon Helyszín Cím
Pázmány Péter Katolikus Egyetem Információs Technológiai és Bionikai Kar dekani.hivatal@itk.ppke.hu +3618864700 Budapest VIII. kerület, Práter utca 50/A.
Ács Bernadett, Dr. acs.bernadett@itk.ppke.hu
Al-Hemeary Nawar Kadhem Nife, Dr. al-hemeary.nawar.kadhem.nife@itk.ppke.hu
Máthé Zoltán mathe.zoltan@itk.ppke.hu
Ákos Péter János akos.peter.janos@itk.ppke.hu
Albert Krisztián Gábor albert.krisztian.gabor@itk.ppke.hu
Balog Boldizsár Zsolt balog.boldizsar.zsolt@itk.ppke.hu
Balogh-Lantos Zsófia lantos.zsofia@itk.ppke.hu
Bányai Gréta Lilla banyai.greta.lilla@itk.ppke.hu
Barthó Péter Lóránd, Dr. bartho.peter@itk.ppke.hu
Benedek András benedek.andras@itk.ppke.hu
Benedek Csaba, Dr. benedek.csaba@itk.ppke.hu +36-1-886-4713 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 308. ajtó
Bércesné Dr. Novák Ágnes bercesne.novak.agnes@itk.ppke.hu +36-1-886-4742 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 210. ajtó
Boda Zoltán boda.zoltan@itk.ppke.hu
Bognár Ferenc Károly bognar.ferenc.karoly@itk.ppke.hu +36-1-886-4700 1083 Budapest Práter utca 50/A.
Borbély Sándor, Dr. borbely.sandor@itk.ppke.hu
Ciliberto Andrea ciliberto.andrea@itk.ppke.hu +36-1-886-4769 1083 Budapest Práter utca 50/A. 4. em. 414. ajtó
Csaba György, Dr. csaba.gyorgy@itk.ppke.hu +36-1-886-4780 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 233. ajtó
Csány László Miklós csany.laszlo.miklos@itk.ppke.hu +36-1-886-4779 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 231. ajtó
Csapodi Márton Endre, Dr. csapodi.marton@itk.ppke.hu
Csatári Dominik csatari.dominik@itk.ppke.hu
Csepei Krisztina csepei.krisztina@itk.ppke.hu
Csercsik Dávid, Dr. csercsik.david@itk.ppke.hu +36-1-886-4751 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 307. ajtó
Cserey György Gábor, Dr. cserey.gyorgy@itk.ppke.hu +36-1-886-4719 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 106. ajtó
Csikász-Nagy Attila István, Dr. csikasz-nagy.attila@itk.ppke.hu +36-1-886-4712 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 102. ajtó
Csortos Zoltán csortos.zoltan@itk.ppke.hu
Csörgő István, Dr. csorgo.istvan@itk.ppke.hu
Csurgay Péter csurgay.peter@itk.ppke.hu
Daubner Lóránt Szabolcs daubner.lorant.szabolcs@itk.ppke.hu
Dobson-Kálmán Zsófia Etelka, Dr. kalman.zsofia.etelka@itk.ppke.hu
Drávai Balázs dravai.balazs@itk.ppke.hu
Erőss Loránd György, Dr. eross.lorand@itk.ppke.hu
Farkas Domonkos László farkas.domonkos.laszlo@itk.ppke.hu
Farkas Fanni farkas.fanni@itk.ppke.hu
Fehér Márton Áron feher.marton.aron@itk.ppke.hu
Fekete Zoltán, Dr. fekete.zoltan@itk.ppke.hu +36-1-886-4785 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 327. ajtó
Feldhoffer Gergely, Dr. feldhoffer.gergely@itk.ppke.hu +36-1-886-4788 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 326. ajtó
Formanek Balázs István formanek.balazs.istvan@itk.ppke.hu
Földesy Péter, Dr. foldesy.peter@itk.ppke.hu
Földi Sándor, Dr. foldi.sandor@ppke.hu +36-1-886-4771 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 339. ajtó
Freund Tamás, Dr. freund.tamas@itk.ppke.hu
Gaizer Tünde Éva gaizer.tunde.eva@itk.ppke.hu
Gál Péter, Dr. gal.peter@itk.ppke.hu +36-1-886-4740 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 208. ajtó
Garay Tamás Márton, Dr. garay.tamas@itk.ppke.hu +36-1-886-4789 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 331. ajtó
Gáspári Zoltán, Dr. gaspari.zoltan@itk.ppke.hu +36-1-886-4780 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 233. ajtó
Gelencsér-Horváth Anna, Dr. gelencser-horvath.anna@itk.ppke.hu
Gerencsérné Dr. Vágó Zsuzsanna Márta, Dr. vago.zsuzsanna@itk.ppke.hu +36-1-886-4765 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 209. ajtó
Goda Márton Áron, Dr. goda.marton.aron@itk.ppke.hu +36-1-886-4743 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 211. ajtó
Gombkötő-Molnár Boróka gombkoto-molnar.boroka@itk.ppke.hu
Góth Júlia Krisztina, Dr. goth.julia@itk.ppke.hu +36-1-886-4711 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 111. ajtó
Grand László Bálint, Dr. grand.laszlo.balint@itk.ppke.hu
GUINDY MARY MOHSEN MESSAK guindy.mary.mohsen.messak@itk.ppke.hu
Gyöngy Miklós, Dr. gyongy.miklos@itk.ppke.hu
Györffy Dániel, Dr. gyorffy.daniel@itk.ppke.hu +36-1-886-4740 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 208. ajtó
Hajtó Dániel hajto.daniel@itk.ppke.hu
Halász András Pál halasz.andras@itk.ppke.hu
Hartdégen Márton hartdegen.marton@itk.ppke.hu
Hatvani Janka, Dr. hatvani.janka@itk.ppke.hu +36-1-886-4700 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 204. ajtó
Hillier Dániel, Dr. hillier.daniel@itk.ppke.hu +36-1-886-4784 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 330. ajtó
Holló Dávid hollo.david@itk.ppke.hu
Horváth Ágoston Csaba, Dr. horvath.agoston.csaba@itk.ppke.hu
Horváth András, Dr. horvath.andras@itk.ppke.hu +36-1-886-4717 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 232. ajtó
Horváth Júlia Ágnes horvath.julia.agnes@itk.ppke.hu
Iván Kristóf, Dr. ivan.kristof@itk.ppke.hu +36-1-886-4780 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 233. ajtó
Jákfalvy-Dragán Edit jakfalvy.edit@itk.ppke.hu 1083 Budapest VIII. kerület Práter utca 50/A.
Juhász János, Dr. juhasz.janos@itk.ppke.hu +36-1-886-4766 1083 Budapest Práter utca 50/A. 4. em. 411. ajtó
Juhász Judit juhasz.judit@itk.ppke.hu
Jusztin Márton Menyhért jusztin.marton.menyhert@itk.ppke.hu
Kalló Imre, Dr. kallo.imre@itk.ppke.hu
Kálovics Máté kalovics.mate@itk.ppke.hu
Karacs Kristóf Imre, Dr. karacs.kristof@itk.ppke.hu +36-1-886-4712 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 102. ajtó
Karacs Viktor Gábor karacs.viktor.gabor@itk.ppke.hu
Karlócai Balázs, Dr. karlocai.balazs@itk.ppke.hu
Katona Gergely, Dr. dr.katona.gergely@itk.ppke.hu
Kecskés Dorka kecskes.dorka@itk.ppke.hu
Kellermayer Miklós, Dr. kellermayer.miklos@itk.ppke.hu
Kiss Dániel Árpád kiss.daniel.arpad@itk.ppke.hu
Kiss Réka kiss.reka@itk.ppke.hu
Klenczner Márton István klenczner.marton.istvan@itk.ppke.hu
Kocsis Dorottya kocsis.dorottya@itk.ppke.hu
Koller Miklós, Dr. koller.miklos@itk.ppke.hu +36-1-886-4778 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 230. ajtó
Kovács Ervin, Dr. kovacs.ervin@itk.ppke.hu
Kovács Mihály, Dr. kovacs.mihaly@itk.ppke.hu +36-1-886-4753 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 309. ajtó
Kovács Péter kovacs.peter@itk.ppke.hu
Köllőd Csaba Márton kollod.csaba.marton@itk.ppke.hu
Kráz Balázs kraz.balazs@itk.ppke.hu
Krizsán Dániel krizsan.daniel@itk.ppke.hu
Laczkó József, Dr. laczko.jozsef@itk.ppke.hu
Laki András József, Dr. laki.andras.jozsef@itk.ppke.hu +36-1-886-4784 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 330. ajtó
Laki Mária bako.maria@ppke.hu +36-1-886-4700 / 810 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 342. ajtó
Lászlóffy András, Dr. laszloffy.andras@itk.ppke.hu
Levendovszky János, Dr.
Ligeti Balázs, Dr. ligeti.balazs@itk.ppke.hu +36-1-886-4766 1083 Budapest Práter utca 50/A. 4. em. 411. ajtó
Lukács Gergely István, Dr. lukacs.gergely.istvan@itk.ppke.hu +36-1-886-4763 1083 Budapest Práter utca 50/A. 4. em. 408. ajtó
Mandácskó Zoltán mandacsko.zoltan@itk.ppke.hu +36-1-886-4758 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 236. ajtó
Mezriczky Zsolt mezriczky.zsolt@itk.ppke.hu
Miski Marcell miski.marcell@itk.ppke.hu
Mits Márta mits.marta@itk.ppke.hu
Müller Kristóf muller.kristof@itk.ppke.hu
Nagy Zoltán, Dr. nagy.zoltan@itk.ppke.hu +36-1-886-4756 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 312. ajtó
Nagy-Kanta Eszter nagy-kanta.eszter@itk.ppke.hu
Naszlady Márton Bese naszlady.marton.bese@itk.ppke.hu +36-1-886-4777 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 340. ajtó
Németh Afrodité nemeth.afrodite@itk.ppke.hu
Novák Attila Zoltán, Dr. novak.attila@itk.ppke.hu +36-1-886-4750 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 221/b. ajtó
Novák Borbála, Dr. novak.borbala@itk.ppke.hu +36-1-886-4750 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 221/b. ajtó
Oláh András, Dr. olah.andras@itk.ppke.hu +36-1-886-4764 1083 Budapest Práter utca 50/A. 4. em. 409. ajtó
Pálfi Dénes, Dr. palfi.denes@itk.ppke.hu +36-1-886-4797 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 328. ajtó
Papp Ádám, Dr. papp.adam@itk.ppke.hu +36-1-886-4748 1083 Budapest Práter utca 50/A. 4. em. 407. ajtó
Pelyva Dávid László pelyva.david.laszlo@itk.ppke.hu +36-1-886-4777 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 340. ajtó
Péri Márton, Dr. peri.marton@itk.ppke.hu +36-1-886-4769 1053 Budapest Veres Pálné utca 24. 4. em. 414. ajtó
Péterfia Bálint Ferenc, Dr. peterfia.balint.ferenc@itk.ppke.hu +36-1-886-4739 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 314. ajtó
Pillér Bíborka piller.biborka@itk.ppke.hu
Plutzer Judit, Dr. plutzer.judit@itk.ppke.hu
Polcz Péter, Dr. polcz.peter@itk.ppke.hu
Pongor Csaba István pongor.csaba.istvan@itk.ppke.hu 2500 Esztergom Majer István út 1-3.
Reguly István Zoltán, Dr. reguly.istvan.zoltan@itk.ppke.hu +36-1-886-4764 1083 Budapest Práter utca 50/A. 4. em. 409. ajtó
Rekeczky Csaba, Dr. rekeczky.csaba@itk.ppke.hu
Réti Márton András reti.marton.andras@itk.ppke.hu
Rózsa József Balázs, Dr. rozsa.jozsef.balazs@itk.ppke.hu
Rudner-Halász Tamás rudner.tamas@itk.ppke.hu
Ruszinkó Miklós, Dr. ruszinko.miklos@itk.ppke.hu
Schäffer Katalin schaffer.katalin@itk.ppke.hu
Siklósi Bálint siklosi.balint@itk.ppke.hu
Somogyi Dávid somogyi.david@itk.ppke.hu
Sulyok András Attila sulyok.andras.attila@itk.ppke.hu
Sulyok Péter sulyok.peter@itk.ppke.hu
Surányi Éva Viola, Dr. suranyi.eva.viola@itk.ppke.hu
Szabó Ágnes, Dr. szabo.agnes@itk.ppke.hu
Szabó András László szabo.andras.laszlo@itk.ppke.hu
Szabó Péter szabo.peter@itk.ppke.hu
Szabó Zsolt, Dr. szabo.zsolt@itk.ppke.hu +36-1-886-4748 1083 Budapest Práter utca 50/A. 4. em. 407. ajtó
Szederkényi Gábor, Dr. szederkenyi.gabor@itk.ppke.hu +36-1-886-4751 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 307. ajtó
Szentes Kunigunda szentes.kunigunda@itk.ppke.hu
Szlobodnyik Gergely, Dr. szlobodnyik.gergely@itk.ppke.hu
Tasi Benedek József tasi.benedek.jozsef@itk.ppke.hu +36-1-886-4777 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 340. ajtó
Tihanyi Attila Kálmán tihanyi.attila@itk.ppke.hu +36-1-886-4733 1083 Budapest Práter utca 50/A. 4. em. 408. ajtó
Tornai Kálmán, Dr. tornai.kalman@itk.ppke.hu +36-1-886-4705 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 119. ajtó
Török Katalin Réka torok.katalin.reka@itk.ppke.hu +36-1-886-4704 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 129. ajtó
Ulbert István, Dr. ulbert.istvan@itk.ppke.hu +36-1-886-4785 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 327. ajtó
Ungvári Brigitta ungvari.brigitta@itk.ppke.hu
Üveges Bálint Áron uveges.balint.aron@itk.ppke.hu
Várdainé Kollár Judit vardaine.kollar.judit@itk.ppke.hu +36-1-886-4749 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 306. ajtó
Varga Soma varga.soma@itk.ppke.hu
Vargáné dr. Balogh Orsolya balogh.orsolya@itk.ppke.hu +36-1-886-4711 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 111. ajtó
Vidáné dr. Erdő Franciska erdo.franciska@itk.ppke.hu +36-1-886-4755 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 311. ajtó
Víg Levente vig.levente@itk.ppke.hu
Zsedrovits Tamás, Dr. zsedrovits.tamas@itk.ppke.hu +36-1-886-4778 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 230. ajtó
Zarándy Ákos, Dr. zarandy.akos@itk.ppke.hu +36-1-886-4756 1083 Budapest Práter utca 50/A. 3. em. 312. ajtó
Dékáni Hivatal
Név Email Telefon Helyszín Cím
Dékáni Hivatal dekani.hivatal@itk.ppke.hu +3618864703 - Budapest VIII. kerület, Práter utca 50/A.
Adorján Lívia adorjan.livia@itk.ppke.hu +36-1-886-4703 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 107. ajtó
Szalay Marianna szalay.marianna@itk.ppke.hu +36-1-886-4703 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 107. ajtó
Könyvtár
Név Email Telefon Helyszín Cím
Könyvtár - - - Budapest VIII. kerület, Práter utca 50/a.
Vertényi-Sifter Viktória sifter.viktoria@itk.ppke.hu +36-1-886-4735 1083 Budapest Práter utca 50/A. 2. em. 203. ajtó
Nemzetközi Kapcsolatok Osztálya
Név Email Telefon Helyszín Cím
Nemzetközi Kapcsolatok Osztálya - - - Budapest VIII. kerület, Práter utca 50/a.
Barnáné Ódor Mónika barnane.odor.monika@itk.ppke.hu +36-1-886-4706 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 121. ajtó
Csimma Ágnes csimma.agnes@itk.ppke.hu +36-1-886-4706 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 121. ajtó
Lázár Karolina lazar.karolina@itk.ppke.hu
Gazdasági Osztály
Név Email Telefon Helyszín Cím
Gazdasági Osztály gazdasagi.osztaly@itk.ppke.hu - Budapest VIII. kerület, Práter utca 50/A
Aliné Csereháti Erika aline.cserehati.erika@itk.ppke.hu +36-1-886-4792 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 127. ajtó
Bayerné Czenthe Orsolya Zsuzsanna bayerne.czenthe.orsolya@itk.ppke.hu +36-1-886-4718 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 127. ajtó
Caesar Bálint Gábor caesar.balint.gabor@itk.ppke.hu +36-1-886-4776 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 127. ajtó
Csörgőné Kőnig Krisztina Antónia csorgo.krisztina@itk.ppke.hu +36-1-886-4793 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 127. ajtó
Mátyus Edina Réka matyus.edina.reka@itk.ppke.hu +36-1-886-4725 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 128. ajtó
Nagy Olivér Péter nagy.oliver@itk.ppke.hu +36-1-886-4781 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 128. ajtó
Németh Angéla nemeth.angela@itk.ppke.hu +36-1-886-4707 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 128. ajtó
ITK Doktori és Habilitációs Iroda
Név Email Telefon Helyszín Cím
ITK Doktori és Habilitációs Iroda doktori.iroda@itk.ppke.hu +361886 4741 - Budapest VIII. kerület, Práter utca 50/a.
Vida Tivadarné DR. vida.tivadarne@itk.ppke.hu +36-1-886-4741 1083 Budapest Práter utca 50/A. 4. em. 410. ajtó
Társadalmi Kapcsolatok Osztálya
Név Email Telefon Helyszín Cím
Társadalmi Kapcsolatok Osztálya - - - Budapest VIII. kerület, Práter utca 50/A.
Egerváriné Mandácskó Eszter mandacsko.eszter@itk.ppke.hu +36-1-886-4772 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 120. ajtó
Réviné Iván Szandra Dalma ivan.szandra@itk.ppke.hu +36-1-886-4772 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 120. ajtó
Tanulmányi Osztály
Név Email Telefon Helyszín Cím
Tanulmányi Osztály - +3618864711 Budapest (8. kerület), Práter utca 50/a
Balogh Edit Rita balogh.edit@itk.ppke.hu +36-1-886-4727 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 114. ajtó
Fogarasi Ildikó fogarasi.ildiko@itk.ppke.hu +36-1-886-4726 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 113. ajtó
Jeney Attila Lajos jeney.attila.lajos@itk.ppke.hu +36-1-886-4761 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 112. ajtó
Kalapács Éva kalapacs.eva@itk.ppke.hu +36-1-886-4726 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 113. ajtó
Kövesdy Mária kovesdy.maria@itk.ppke.hu +36-1-886-4761 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 112. ajtó
Mihálffy Andrea mihalffy.andrea@itk.ppke.hu +36-1-886-4702 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 122. ajtó
Nagy Erika nagy.erika@itk.ppke.hu +36-1-886-4711 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 111. ajtó
Olajkár-Haraszti Rita olajkar-haraszti.rita@itk.ppke.hu +36-1-886-4726 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 113. ajtó
Rumi Gizella Gabriella rumi.gabriella@itk.ppke.hu +36-1-886-4727 1083 Budapest Práter utca 50/A. 1. em. 114. ajtó
Széchenyi 2020 - Magyarország Kormánya - Európai Unió, Európai Regionális Fejlesztési Alap - Befektetés a Jövőbe